Jak to jest z 6 kotami i psem pod jednym dachem.

"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."Colette

Powyższy cytat zamieniłabym na: Obcując ze zwierzętami, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy.
Ponieważ każdy zwierzak jest wyjątkowy i uczy nas innego spostrzegania świata. 

Asia i Arda mogą to potwierdzić mają 6 kotów i psa pod jednym dachem. Co za cudowni z nich ludzie! 
W Asi żyłach płyną kłaczki z miłości do zwierząt, a Arda również zakochany jest w każdym swoim kocie i każdym następnym,
który znajduje się pod ich dachem. 

Choć obecna sytuacja jest poważna i może nie daje powodów do radości, to trzeba jednak jakoś rozładować te emocje (chociaż na chwilę). Podczas oglądania zdjęć kociaków i rodzynki w postaci psa Niny, dzisiejszym wpisem chciałabym Wam dać chociaż troszkę uśmiechu na twarzy. Amerykańscy naukowcy już nie raz mówili, że oglądanie śmiesznych kotów i psów rozładowuje negatywne emocje, relaksuje i obniża poziom stresu.

Z 6 kociaków jedna kocia gwiazda stwierdziła, że najlepiej jej w szafie i nie było mi dane jej poznać bliżej i sfotografować.
W ogóle imiona kociaków są genialne, prawie każdy ma imię wzięte ze Stanów Zjedonocznych:
 Georgia
 Alabama
 Teksas
 California 
 Wisconsin
 Orlando 
Podobno Arda ma plan mieć tyle kotów ile jest Stanów Zjednoczonych! Cudownie prawda? 

Ta sesja była pełna radości i śmiechu z kociaków i Niny. Co te koteły i pies odprawiały ciężko opisać słowami, są przekochane i prześmiesznie jednocześnie. Wchodziły Ardzie na głowę, a mi po plecach skakały. Nina pakowała się na kolanka niczym mały szczeniaczek. Wybawiłam każdego kociaka wędką, tak że spały później przeszczęśliwe i oczywiście nie mogło zabraknąć przysmaków podczas zdjęć. Udało mi się nawet uchwycić małe Miłostki z Asią i Ardą i ich oczkami w głowie. 

Jeśli jesteście zainteresowani taką sesją ze swomi zwierzakami i mieć pamiątkę w postaci zdjęć swoich ukochanych zwierzaków zapraszam serdeczenie do zakładki kontakt. 

Zapraszam do oglądania i dajcie znać w komentarzach, które zdjęcia wywołały Wam uśmiech na twarzy.
P.S. Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie! 


Rudy Kadr (1)Rudy Kadr (2)Rudy Kadr (3)Rudy Kadr (4)Rudy Kadr (5)Rudy Kadr (6)Rudy Kadr (7)Rudy Kadr (8)Rudy Kadr (9)Rudy Kadr (10)Rudy Kadr (11)Rudy Kadr (12)Rudy Kadr (13)Rudy Kadr (14)Rudy Kadr (15)Rudy Kadr (16)Rudy Kadr (17)Rudy Kadr (18)Rudy Kadr (19)Rudy Kadr (20)Rudy Kadr (21)Rudy Kadr (22)Rudy Kadr (23)Rudy Kadr (24)Rudy Kadr (25)Rudy Kadr (26)Rudy Kadr (27)Rudy Kadr (28)Rudy Kadr (29)Rudy Kadr (30)

Dodaj komentarz

Sukces!

Twój komentarz został wysłany i wkrótce pojawi się na blogu.

Błąd!