Monikowo z Blanią i Filemonem

"Kot nadaje domowi duszę. " Clebert

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę robić zdjęcia Monice... tej Monice, która czaruje kotami to powiedziałabym wtedy noo way, niemożliwe. A jednak! Życie potrafi być nieprzewidywalne i miło zaskakiwać.

To było przemiłe spotkanie i nie pierwsze nasze. Najpierw Monika przyjechała do moich kociaków i zrobiłyśmy razem super pyszną pizze z kłaczkami. Przegadałyśmy wtedy całe popołudnie i na koniec umówiłyśmy się na zdjęcia u Moniki we Wrocławiu. 

Jadąc do niej, miałam lekki stresik. Czy kociaki mnie zaakceptują, czy dam radę, czy aparat nie wywinie mi jakiegoś numeru.
W końcu jechałam robić zdjęcia znanej kociej fotografce. Nie małe wyzwanie było przede mną.

Uważam, że taki stresik jest dobry przed sesją. Gdy byłabym pewna siebie, że wszystko dobrze pójdzie pewnie byłoby na odwrót.

I o to zawitałam w jej domowym królestwie. 

Na dzień dobry dostałam pyszne śniadanie i ciasteczka. Poplotkowałyśmy trochę o naszych kotach, sesjach i o życiu. 
Początkowo nie miałam totalnie pomysłu od czego zacząć, ale jak już zaczęłyśmy robić zdjęcia to ciężko było przestać.
Filemon i Blania jak zaczarowane tańczą wokół Moni, aparatu oraz cosmy i pasty. Monia czytała książkę z Blanią, a z Filemonem poszalałyśmy z wędką. Były buziaczki łobuziaczki i lizanie noska, a na koniec kuchenne skarpetowe kadry. 

A  po sesji poszłyśmy zjeść... oczywiście, że pizze! Ohh Jaka była pyszna! Monia dziękuje za to spotkanie i do następnego! 

 

Powiem Wam jedno gdzie jest miłość tam zdjęcia robią się same. Monia kocha swoje kociaki całym serduszkiem i rozumieją się
ze sobą bez słów. Uwielbiam patrzeć na takiej relacje człowiek + zwierzak. To jest niesamowita więź i zrozumie ją tylko osoba,
która sama ma swoją zwierzęcą bratnią duszę. 

Kociaki mnie zaakceptowały, aparat nie wywinął mi numeru, a czy dałam radę to już Wam pozostawiam do oceny :) 

Zapraszam serdecznie do oglądania sesji pełnej miłości, kłaczków i pasty 

Rudykadr(01)RudyKadr(02)RudyKadr(03)RudyKadr(04)RudyKadr(05)RudyKadr(06)RudyKadr(07)RudyKadr(08)RudyKadr(09)RudyKadr(10)RudyKadr(11)RudyKadr(12)RudyKadr(13)RudyKadr(14)RudyKadr(15)RudyKadr(16)RudyKadr(17)RudyKadr(18)RudyKadr(19)RudyKadr(20)RudyKadr(21)RudyKadr(22)RudyKadr(23)RudyKadr(24)

Dodaj komentarz

Sukces!

Twój komentarz został wysłany i wkrótce pojawi się na blogu.

Błąd!